Status ubezpieczenia zdrowotnego i opieki ambulatoryjnej dla dzieci ad 6

Nasze wyniki pokazują, że dzieci, które nie mają ubezpieczenia zdrowotnego, rzadziej niż dzieci z ubezpieczeniem otrzymują opiekę medyczną, gdy wydaje się to uzasadnione. Brak ubezpieczenia zdrowotnego powoduje, że dzieci są narażone na znaczne ryzyko zachorowalności na choroby. Finansowanie i ujawnianie informacji
Przedstawione w części na dorocznym spotkaniu Stowarzyszenia Pediatrycznego Ambulatoryjnego, Waszyngton, DC, 4-6 maja 1993.
Wspierane częściowo przez Pew Charitable Trusts oraz przez Biuro Zdrowia Matki i Dziecka, Departament Zdrowia i Opieki Społecznej.
Jesteśmy wdzięczni uczestnikom seminarium pisarskiego Instytutu Studiów Polityki Zdrowotnej za ich uwagi na temat wcześniejszej wersji tego artykułu oraz członkom panelu kliniczno-konsensusowego, którzy przedstawili się następująco: Reynolds Chan, MD, i Donald Fones, MD, Permanente Medical Group, South San Francisco; Elena Fuentes-Afflick, MD, MPH, University of California, San Francisco i General Hospital w San Francisco; Kevin Johnson, MD, Stanford University, Palo Alto, Kalifornia; Tracy Lieu, MD, Thomas Newman, MD, MPH i Patrick Romano, MD, MPH, University of California, San Francisco; Jay Markson, MD, i Frits Mijer, MD, Denver; i Larry Platt, MD, MPH, Biuro Zdrowia Matki i Dziecka, Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, Rockville, Md.
Author Affiliations
Z Oddziału Pediatrii Ogólnej i Medycyny Młodzieży, Oddział Pediatrii, Szkoła Medyczna Uniwersytetu Wisconsin, Madison (JJS); Biuro ds. Zapobiegania Chorobom i Promocji Zdrowia, Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, Waszyngton, DC (RFS); oraz Instytut Studiów nad Polityką Zdrowotną i Oddział Pediatrii Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco (PWN).
Zwróć się z prośbą o przedruk do Dr. Stoddarda z Wydziału Pediatrii Ogólnej i Medycyny Adolescentów, Departament Pediatrii, University of Wisconsin Medical School, H6 / 4 Clinical Science Ctr., 600 Highland Ave., Madison, WI 53792-4116.
[przypisy: medycyna rodzinna wrzeciono, odżywka eveline 9w1, reumaherb ]

Powiązane tematy z artykułem: medycyna rodzinna wrzeciono odżywka eveline 9w1 reumaherb